KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckning 3674212

nr 367 4212

Teckning

sign. "Häst" 33x27

Utrop:

100 kr

måndag 4 juli 2005

Signe Persson-Melin (f. 1925)